Cena brutto:499,99PLN
Ilość: kpl.
Producent:
Sonorous
Wysyłka 1 - 3 dni Szybka wysyłka - w ciągu 24h

Górna półka wykonana z metalu (170x 145 mm), umożliwia bezpieczne ustawienie kolumny. W komplecie znajdziemy talerzyki piankowe, obustronnie klejące, które zabezpieczają kolumnę przed przypadkowym strąceniem. Maksymalne obciążenie półki to 8 kg. Podstawę wykonano z hartowanego szkła o grubości 8 mm i wymiarach 250x 300 mm.

Element nośny wykonany jest z aluminiowej rury o długości 60 cm. Posiada ona możliwość wypełnienia materiałem tłumiącym drgania (jednocześnie zwiększającym stabilność), a także otwory do dyskretnego przeprowadzenia kabli głośnikowych.

Prawidłowe umieszczenie głośnika jest jedną z najważniejszych rzeczy podczas konfigurowania systemu dźwiękowego. W przypadku głośników podstawkowych to właśnie odpowiednia odległość od podłogi pozwoli uzyskać optymalną scenę stereo.

Seria stojaków głośnikowych SP100 firmy Sonorous została zaprojektowana z myślą o posiadaczach praktycznie każdych kolumn podstawkowych.

Idealnie płaska półka pozwoli wykorzystać SP100 z kolumnami dowolnych producentów.
Dzięki dyskretnemu wzornictwu doskonale pasuje do tradycyjnych i nowoczesnych wnętrz, zapewniając jednocześnie wytrzymałość i stabilność.