Cena promocyjna:299,99PLN 249,00PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:248,95PLN
Ilość: para
Producent:
B-Tech
Wysyłka 1 - 3 dni Szybka wysyłka - w ciągu 24h
Pasujące do większości głośników, bezinwazyjne uchwyty BT77 świetnie sprawdzą się przy instalacji małych jak i średnich głośników. Uchwyt ścienny BT77 ma wyściełaną, regulowaną konstrukcję z mocowaniem bocznym, która pozwala zamontować głośniki bez użycia śrub. Uchwyty są łatwe w instalacji, a dzięki dołączonym zaślepkom cała instalacja wygląda schludnie. 
Możliwość pochylenia i obrotu, pozwala na optymalne ustawienie głośników po zamontowaniu.

Pełna regulacja
Prosta regulacja pochyłu o 7° w górę i dół oraz możliwość obrotu głośnika o +/- 90° za pomocą jednego pokrętła pozwala na ukierunkowanie fali dźwięku dokładnie tam gdzie jest potrzebna. Zaciski utrzymujące głośnik wykonane są w sposób który pozwala na pewny i mocny montaż, nie niszcząc obudowy.

W pełni uniwersalny
Uchwyt BT77 umożliwia montaż głośników o szerokości podstawy od 135 do 280 mm i wadze nawet do 25 kg. Dodatkowym atutem jest brak mocowań w przedniej części uchwytu - pozwala to na bezproblemowe mocowanie głośników z półokrągłym przodem.

Dyskretny i elegancki
BT77 został zaprojektowany tak, aby był praktycznie niewidoczny - wszystkie elementy montażowe zostały osłonięte przez estetyczne maskownice. Dzięki temu uchwyt dopasuje się do każdego pomieszczenia znikając w jego tle, a najwyższej jakości wykonanie detali zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Kupujący ten produkt kupili także: