Sonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCHSonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCHSonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCHSonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCHSonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCHSonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Kolor:
Już od:
589,99PLN
Producent:
NEO
Na zamówienie Jeśli nie możesz wybrać kolor, nie jest dostępny, zadzwoń i zapytaj o termin realizacji zamówienia Tel. 885-440-803
Nieodzownym i popularnym meblem uzupełniającym każdy salon jest telewizor, a ten przecież wymaga odpowiedniego mebla do jego ustawienia. Naszą propozycją jest szklany stolik serii NEO Tureckiego producenta SONOROSU. Stolik RTV wyposażony w blat odpowiednio przystosowany do ustawienia telewizora oraz półki, które zapewniają miejsce do przechowywania sprzętu audio - video lub innych akcesoriów telewizyjnych. 

Neo370
to stolik rtv z trzema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 70 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.

Konstrukcja wykonana jest z silnych słupków aluminiowych. Ręczny proces tworzenia wszystkich elementów ma duży wpływ na dokładne i estetyczne wykonanie stolików. Sonorous jest pierwszą firmą w swojej branży, która stosuje technikę anodowania. W tej technice, powierzchnia aluminiowych elementów stolika pokryta jest cienką warstwą tlenku, nie widoczną gołym okiem. Ta powłoka chroni powierzchnię przed odciskami palców, plamami oraz zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zastosowane szkło hartowane jest pięć razy bardziej odporne na stłuczenie niż zwykłe szkło float. Do połączenia szkła i elementów aluminiowych zastosowano najwyższą technikę klejenia UV. W tej technice zastosowano specjalny rodzaj kleju, który utwardzany jest promieniami UV. Dzięki tej technice klej rozprowadzany jest na całej powierzchni. Zapewnia to równomierne rozmieszczenie się ciężaru, co pozwala na duże obciążenie stolika.

NEO-370-B-SLV


SZKŁO HARTOWANE

To bezpieczne szkło, ponieważ jest pięć razy bardziej odporne na pękanie niż normalnie szkło. W przypadku pęknięcie, rozpada się na małe, tępe kawałki. Zastosowane szkło jest bezpieczne i produkowane zgodnie z normami europejskimi (EN 12150) i ich trwałość jest dodatkowo potwierdzona testem Joule.

ALUMINIOWA KONSTRUKCJA 
Wszystkie stoiska Neo zbudowane są z mocnych i estetycznych aluminiowych elementów, lakierowanych na srebrno lub czarno. Anodowane profile aluminiowe są odporne na korozję, odciski palców i plamy przez wiele lat.

PODKŁADKI ANTYWIBRACYJNE
Pomiędzy aluminiowymi profilami a szkłem umieszczone zostały podkładki, które pochłaniają drgania lub rezonans pojawiający się na konstrukcji podczas użytkowania.


KLEJENIE UV
Zastosowano zaawansowaną technikę klejenia UV do łączenia szkła i metalu. W tej technice stosuje się specjalny rodzaj kleju, który jest utwardzany promieniami UV. Punkty połączeń są równomiernie obciążenie na całej powierzchni i przenoszą ciężar bez tworzenia skupionych punktów nacisku. Ta metoda jest znacznie mocniejsza i bezpieczniejsza od klasycznych rozwiązań.

SYSTEM ZARZĄDZANIA KABLAMI
Ten system umożliwia uporządkowanie i ukrycie wszystkich przewodów zasilających czy sygnałowych jednocześnie zapewnia pozbawiony kabli, czysty i estetyczny widok. System ten nie ogranicza dostępu do kabli, w każdej chwili możemy je wymieniać lud dokładać, według własnych potrzeb.

UKRYTE KÓŁKA
Specjalnie zaprojektowane wielokierunkowe ukryte kółka, które zapewniają swobodne przesuwanie  stolika nie pozostawiając żadnego śladu zarysowania, szczególnie w przypadku parkietu to rozwiązanie sprawdza się idealnie.

Firma Sonorous założona została w roku 2004 w Stambule. Turecki producent akcesoriów audio video oraz ekskluzywnych mebli rtv. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby spełnić surowe wymagania dzisiejszej elektroniki z naciskiem na jakość, funkcjonalność i estetykę.

Projektowanie
Współczesny design, pasujące proporcje, harmonijne kolory i funkcjonalność. Sonorous dba o wysoką jakość swoich produktów, która jest fundamentalnym założeniem producenta. Trzy najważniejsze cechy to jakość, estetyka, funkcjonalność.

Meble
Smak naszych klientów jest tak różny, jak w ich domach. Dlatego oferuje możliwość dostosowania mebli do Twojego stylu, bo tylko prawo kombinacji materiałów i kolorów umożliwiają projektowanie w najwyższej jakości.

Gwarancja
Firma, która chce, aby klienci byli zadowoleni  z produktu przez wiele lat, musi być w stanie zagwarantować ich długą żywotność. Jeśli chodzi o jakość wykonania, Sonorous ma jeden cel, zawsze być powyżej średniej, a nawet więcej, wyznacza standardy. Rygorystyczny standardy, jak również warunki badania jakości TUV zapewniają największą z możliwych jakość każdego produktu.