Kolor:
Już od:
1619,99PLN
Ilość: para
Producent:
AQ - Acoustique Quality
KOLOR TANGOOkleina winylowa 3D: czarny jesion, orzech
Na zamówienie Jeśli wybrany kolor nie jest dostępny, zadzwoń i zapytaj o termin realizacji zamówienia Tel. 885-440-803

AQ Tango 95

Trójdrożny system, o mocy 190W, nadaje się wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej wydajności o małych rozmiarach – restauracje, bary, sale lekcyjne.

Unikalny trójdrożny kompaktowy system głośnikowy. Ze względu na swoją wielkość, jest łatwy do ustawienia w pokoju na meblach, można zawiesić do na ścianie za pomocą uchwytu lub postawić na stojak. Dzięki swojej wydajności, jest w stanie udźwiękowić przestrzeń w małych salach, biurach i przestrzeniach publicznych. Jego zastosowanie sprawdza się zarówno w mieszkalnych rozwiązaniach oraz instalacjach w salach konferencyjnych, barach i restauracjach. Bassreflex znajduje się na czole obudowy, a zatem nie jest możliwe zawieszenie kolumny na ścianie lub postawić blisko ściany..

Obudowa składa się z płyty MDF, zainstalowano wytrzymały 8″ niskotonowy głośnik z trwałą membraną z polipropylenu w klatce stalowej. Głośniki te są specjalnie produkowane dla tej aplikacji z silnym obwodem magnetycznym, który jest w stanie udzielić systemowi solidną podstawę basową. Głośnik centralny ma impregnowaną membranę papierową, która zapewnia precyzyjne odzwierciedlenie ludzkiego głosu. Ostatnim komponentem do trójki jest ¾” wysokotonowy głośnik z wężownicą chłodzoną ferrofluidem. Optymalny podział częstotliwości między poszczególnymi głośnikami należy do elektronicznego przełącznika 2 rzędu. Na wszystkich elektrycznych punktach połączeń lutowanych są przewody o przekroju 1mm2. To zapewnia długą żywotność i utrzymanie optymalne wartości ustawień.

Kolumna głośnikowa AQ Tango 85 może obsługiwać każdy gatunek muzyki. Może być również stosowana jako podstawa do kina domowego, który z dodatkiem centrum Tango 81, efektownym Tango 82 i subwooferem Tango 94, są zdolne do tego aby słuchacza podczas filmu akcji dosłownie wbić w kanapę.