Acoustique Quality AQ PASSION FEVER - HIHG END Zestaw głośnikowy z pasją
Acoustique Quality AQ PASSION FEVER - HIHG END Zestaw głośnikowy z pasją
Kolor Passion:
Odbioru w autoryzowanym punkcie sprzedaży:
Cena brutto:22999,99PLN
Ilość: para
Producent:
AQ - Acoustique Quality
Passion FEVER - trójdrożne konstrukcja z aktywnym tłumienie ścian zewnętrznych skrzynki BDS (balls damping system) – opatentowany przez producenta.

Obudowa tej 3-drożnej konstrukcji kolumny głośnikowej, wykonana w sposób kanapkowy z płyt MDF, które wyposażone są w unikalny aktywny system tłumienia BDS (frezowane w obudowie kanały wypełnione stalowym śrutem). Obudowę dodatkowo wzmocniono kilkoma krzyżowymi połączeniami oraz solidnym przednim czołem, frezowane z wielowarstwowej płyty MDF (fala w 3D), które jest wyposażona w bass-reflex.

Kolumna wyposażona w głośniki marki SB Acoustics, wysoko cenionej za doskonałą jakość dźwięku swoich produktów. Dwa 8-calowe głośniki niskotonowe, jeden średniotonowy z membraną z polipropylenowego stożka na gumowym zawiasie i głośnik wysokotonowy z kopułką z antyrezonansową membraną zapewniają gęsty, dynamiczny dźwięk z doskonałą przestrzenią i wysokimi szczegółami. Jeden z kroków do uzyskania wyjątkowo płaskiej charakterystyki fazowej.

Zaletą tej konstrukcji jest skierowanie osi akustycznej głośnika bezpośrednio na siedzącego słuchacza, a jednocześnie, dzięki płaskiemu mocowaniu koszy głośnikowych, nie ma dyfrakcji krawędzi. Wszystkie elementy są lutowane metodą D2D w punktach połączeń na grubym panelu, eliminując w ten sposób ograniczające płytki drukowane. Sprawdzone przewody ROCKET 33 amerykańskiej firmy AudioQuest są wykorzystywane jako okablowanie wewnętrzne. W rozwoju modelu Passion FEVER wykorzystano wiele technologii, stosowanych również w najdroższych głośnikach AQ – flagowy model AQ PASSION. Dzięki ich jakości dźwięku i doskonałemu wykonaniu AQ Passion FEVER będzie miał trudności ze znalezieniem konkurencji w swojej klasie.