LINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy DLINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy DLINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy DLINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy DLINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy DLINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy D
LINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy D
LINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy D
LINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy D
LINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy D
LINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy D
LINDEMANN MUSICBOOK POWER 500 Wzmacniacz klasy D
Cena brutto:12499,99PLN
Producent:
Lindemann
Wysyłka 1 - 3 dni Szybka wysyłka - w ciągu 24h

MUSICBOOK POWER 

Czym powinien się charakteryzować dobry wzmacniacz ? Wystarczająca moc, dobre wartości mierzone z niskimi zniekształceniami i wysokim współczynnikiem tłumienia, być może także wysoki stopień wydajności. To z pewnością powinien posiadać, ale niewiele z nas pamięta o efekcie dźwiękowym. Naprawdę dobra końcówka mocy potrafi wysterować głośnik w taki sposób, że można doświadczyć nawet ostatniego fragmentu muzycznej informacji.

Musicbook POWER  jest nie tylko idealnym partnerem do odtwarzania muzyki z odtwarzacza sieciowego Musicbook SOURCE, ale także wie, jak wydobyć maksimum z głośnika pod względem muzykalności. Oczywiście z doskonałymi wartościami pomiarowymi i minimalnym zużyciem energii.


Cechy

Musicbook POWER  jest naprawdę wszechstronny i może być obsługiwany z prawie wszystkimi głośnikami. Głośniki o średniej lub wysokiej wydajności są już dobrze obsługiwane przez Musicbook POWER 500. Musicbook POWER 1000, który może „wypychać” więcej niż 30 amperów prądu, jest zalecany do głośników o niskiej skuteczności lub niskiej impedancji. W Musicbook POWER II zastosowano najlepszą dostępną obecnie technologię wzmacniacza klasy D: technologia N-CORE oferuje nie tylko najlepsze zmierzone wartości zniekształceń, szumów i współczynnika tłumienia. Przede wszystkim jest całkowicie pozbawiony efektów dźwiękowych.
Musicbook POWER II posiada inteligentne automatyczne włączanie. Gdy tylko muzyka jest odtwarzana, włącza się automatycznie i wyłącza ponownie po zakończeniu pracy. Jest to wygodne, a także zmniejsza zużycie energii. Szybkość, dynamika, przejrzystość i absolutny autorytet w głębokim basie. Jednocześnie całkowicie zrelaksowany i absolutnie naturalny. To najlepszy sposób na opisanie brzmienia Musicbook POWER. Można by też powiedzieć: świetna zabawa!
Przy normalnej głośności Musicbook POWER  wymaga mniej niż 20 W. Wydajność Musicbook POWER przy średniej i dużej głośności jest do 5 razy wyższa niż w przypadku konwencjonalnych wzmacniaczy. To oszczędza pieniądze i dba środowisko. Musicbook POWER  posiada rozbudowane obwody zabezpieczające przed zwarciem, przetężeniem lub napięciem stałym na wyjściu. Ponadto istnieje inteligentny system monitorowania temperatury, który wycisza urządzenie w przypadku przeciążenia, aż temperatura powróci do normy.

MONO BIJE STEREO

Bi-amping



Unikalną cechą Musicbook POWER  jest możliwość obsługi jednego wzmacniacza mocy na kanał w „bi-ampingu". Warunkiem do tego jest głośnik z oddzielnymi połączeniami dla tonów niskich i średnich. Rezultatem jest znacząca poprawa w jakości dźwięku w zakresie podstawowym i ogólnie bardziej przejrzystej reprodukcji. W większości przypadków wygrywa również zakres basów.



Musicbook POWER oferuje regulację głośności basów w trybie bi-amping. Głośność basów można regulować w dziesięciu poziomach. Ta funkcja jest prawdziwym rozwiązaniem problemów w wielu pomieszczeniach mieszkalnych. W zależności od konfiguracji mniej może oznaczać więcej! Dotyczy to zwłaszcza dużych głośników, które są trudne do skonfigurowania.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

technologia

Musicbook POWER to wzmacniacz klasy D, absolutnie najwyższej klasy. Wykożystany w nim  „N-CORE” (z angielskiego „Encore”, bis) to nic innego jak rewolucja w tej dziedzinie. Zmierzone wartości tych wzmacniaczy są niezwykłe pod kilkoma względami: bardzo niskie zniekształcenia, wyjątkowo wysoki współczynnik tłumienia i liniowa charakterystyka częstotliwościowa do 45 kHz.

Jeszcze ważniejszy jest jednak fakt, że zniekształcenia nie rosną wraz z wysokimi poziomami, ani z górą, a pasmo przenoszenia nie zależy od impedancji głośnika. Podłączony głośnik robi dokładnie to, co powinien. Jest doskonale kontrolowany. Rezultatem jest wysoce muzyczna reprodukcja bez rezonansów i przebarwień.