Dyfuzor / Nawilżacz powietrza

Dyfuzor / Nawilżacz aromatyczny - Głośnik Bluetooth z efektem świetlnym.

Dyfuzory olejowe do aromaterapii wykorzystują proste mechaniczne rozprzestrzenianie zapachów. Zastosowanie olejków eterycznych i dyfuzorów wywodzi się z historii aromaterapii, alternatywnego leczenia, które wykorzystuje tradycyjne sposoby leczenia za pomocą ziół.

Wykorzystanie samych olejków eterycznych sięga czasów starożytnych cywilizacji Chin, Egiptu i Rzymu. Olejki eteryczne były stosowane medycznie w różnych okresach historii. Dyfuzory Aromasound do dyfuzji Twojego otoczenia, wykorzystują technologię opartą na ultradźwiękach które, szanują kruche składniki olejków eterycznych i uwalniają je bez podgrzewania.

Ultradźwiękowy dyfuzor wykorzystuje prąd elektryczny, aby spowodować, że przyrząd dyskowy emituje wibracje, które powodują rozprzestrzenianie się mikrocząsteczek olejku eterycznego w powietrze. Ten typ dyfuzora oleju tworzy mgłę, która jest bardzo odpowiednia dla środowiska terapeutycznego aromatu, ponieważ są one dyfuzorami zimnej mgły. Do oleju nie przykłada się ciepła, zachowując nienaruszone właściwości lecznicze olejków eterycznych.Filtry
49PLN 462PLN