AQ TANGO 92 - Dwudrożna kolumna surround o mocy 100WAQ TANGO 92 - Dwudrożna kolumna surround o mocy 100WAQ TANGO 92 - Dwudrożna kolumna surround o mocy 100WAQ TANGO 92 - Dwudrożna kolumna surround o mocy 100W
AQ TANGO 92 - Dwudrożna kolumna surround o mocy 100W
AQ TANGO 92 - Dwudrożna kolumna surround o mocy 100W
AQ TANGO 92 - Dwudrożna kolumna surround o mocy 100W
AQ TANGO 92 - Dwudrożna kolumna surround o mocy 100W
Kolor Tango:
Odbioru w autoryzowanym punkcie sprzedaży:
Cena brutto:929,99PLN
Ilość: para
Producent:
Acoustique Quality

Dwudrożny system głośników Tango 92, idealny do mniejszych pomieszczeń lub jako głośnik surround do systemów kina domowego.

Dwudrożny system głośnikowy o minimalistycznych wymiarach z  bass reflex'em.

Średniotonowy głośnik to sprawdzony cztero i pół calowy  z papierową membraną  w stalowym koszu.  Głośnik wysokotonowy pochodzi od duńskiej firmy VIFA i ma jedno calową kopułkę tekstylną z magnesem neodymowym.  Wylot bass reflexu znajduje się na przedniej ściance, co rozszerza możliwości ustawienia głośnika blisko ściany, sufitu czy w rogach. Zaciski sprężynowe znajdują się na tylnej ściance obudowy.

Ten kompaktowy system głośnikowy w obudowie z płyty MDF, sprawdza się  wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysokiej jakości reprodukcja stereo pomimo minimalnej przestrzeni. Idealnie nadaje się również do zastosowań w kinie domowym jako tylnego dźwięku przestrzennego.

W przypadku zastosowań stereofonicznych w celu uzyskania potężnego efektu basowego zalecamy użycie połączenia z aktywnym subwooferem Tango 94 .  

Obudowa pokryta została wytrzymałą folią z tworzywa sztucznego z wierną trójwymiarową imitacją struktury czarnego drewna jesionowego.