Kolor:
Już od:
4599,99PLN
Producent:
Acoustique Quality
Na zamówienie Jeśli nie możesz wybrać kolor, nie jest dostępny, zadzwoń i zapytaj o termin realizacji zamówienia Tel. 885-440-803
KOLOR WEGANaturalne drewno: czarny jesion, orzech

Trójdrożna kolumna podłogowa o mocy 250 W, dwa głośniki basowe z membraną polipropylenową, bass reflex


  
Trójdrożny system głośników kolumnowych o uniwersalnym zastosowaniu.

Dzięki zdublowaniu potężnych 8" głośników niskotonowych z lekką membraną polipropylenową , Wega 55 MKIII posiadają pokaźną rezerwę mocy i przyzwoity napęd na basie. Membrana polipropylenowa jest lekka, a jednocześnie sztywna, dzięki czemu bas jest mocny i gęsty , a jednocześnie bardzo szybki i dokładny.

Tę samą koncepcję zastosowano w przypadku głośnika centralnego z 5,5-calową membraną polipropylenową umieszczoną w sztywnej, oddzielnej komorze. To rozwiązanie, w połączeniu z 1-calowym głośnikiem wysokotonowym Vifa, stanowi sekret precyzji głośników Wega 55 MKIII.

W głośniku bass-reflex zastosowano front warstwowy, aby zwiększyć sztywność systemu. Głośniki są zagłębione z minimalną szczeliną, aby stłumić dyfrakcję krawędziową. Wewnątrz szafy zastosowano wzmocnienia powierzchniowe i poprzeczne.

Wyrafinowana zwrotnica elektroniczna jest umieszczona na panelu izolacyjnym z punktami lutowniczymi. Poszczególne elementy klejone są do panelu, a końcówki elementów łączone są bezpośrednio ze sobą metodą D2D . System połączeń lutowanych służy również do łączenia sterowników i zacisków terminala.

Na spodzie głośnika znajdują się nakrętki z gwintem metrycznym M6 umożliwiające montaż kolców. Zaciski przyłączeniowe umożliwiają zarówno połączenia Bi-Wiring , jak i Bi-Amping oraz zastosowanie przewodów o przekroju 4,5 mm 2 .