Firma WWNET rozpoczęła swoją działalność w branży komputerowej. W roku 2006 zostajemy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę Czeskiego producenta kolumn głośnikowych Acoustique Quality. Systemy dźwiękowe Acoustique Quality są używane w takich miejscach jak National Galery Exhibition w ST. Agnes, w jaskiniach Catherines and Slup, czy w pokoju odsłuchu na Uniwersytecie Technicznym w Brnie.

Nieco później rozpoczynamy współpracy z Brytyjskim gigantem firmą B-Tech po niedługim czasie zostajemy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę B-Techa. B-Tech International to firma rodzinna wyspecjalizowana w projektowaniu i wytwarzaniu systemów mocujących do sprzętu audio-video. Siedziba firmy znajduje się w Midlands, W Anglii. Magazyny, budynki działu sprzedaży, salony wystawiennicze oraz centrum badawcze zajmują powierzchnię ponad 4000m2. Firma posiada sieć dystrybutorów w Europie, Australii, Afryce, Ameryce Północnej oraz Azji.

W międzyczasie otrzymujemy przedstawicielstwo firmy Erard, Francuskiego producenta. Erard zajmuje się produkowaniem stolików i uchwytów do montażu LCD i PLAZM. Wszystkie produkty produkowane są we Francji. Dbałość o najmniejszy detal w fazie projektu oraz przy produkcji, a także jakość wykorzystywanych materiałów pozwala firmie Erard być jednym z niewielu producentów oferujących 10 lat gwarancji na swoje produkty. Ta gwarancja oznacza, że każdy użytkownik produktów ERARD może mieć pewność, iż jest właścicielem wyrobu najwyższej klasy.

2008 rok należy do Tureckiej firmy Sonorous produkującej stoliki i uchwyty do montażu LCD i PLAZM ich perfekcyjna i elegancka linia stolików zachwyci nie jednego estetę. Przez te lata zdobyliśmy my także dużo zaufanie klientów detalicznych, pragnąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz ułatwić dostęp do całej oferty firmy WWNET uruchamiamy sklep internetowy.
 
                                                                  ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW
 
U nas kupisz: uchwyty lcd - uchwyty plazma - uchwyt led - uchwyt rtv - bt77 - kable audio-video av - kolumny głośnikowe - kolumny audio - uchwyty głośnikowe - uchwyty do projektorów - stoliki hi-fi - maskownice na kable - zestawy kina domowego


B-Tech

B-Tech International to firma rodzinna wyspecjalizowana w projektowaniu i wytwarzaniu systemów mocujących do sprzętu audio-video. Założona w Londynie w 1972 roku, zajmowała się dystrybucją sprzętu audio –video firm trzecich, stając się czasem samodzielnym producentem o zasięgu światowym.

Siedziba firmy znajduje się w Midlands, W Anglii. Magazyny, budynki działu sprzedaży, salony wystawiennicze oraz centrum badawcze zajmują powierzchnię ponad 4000m2. Firma posiada sieć dystrybutorów w Europie, Australii, Afryce, Ameryce Północnej oraz Azji, a także partnerów strategicznych w Singapurze, Hong Kongu, Belgi i Nowym Jorku.

Rozwiązania firmy B-Tech są jedynymi z najbardziej oryginalnych i kompleksowych w branzy. Wszystkie produkty są projektowane przez wysoce wykwalifikowanych inżynierów brytyjskich, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb rynku.

Naszym celem jest wytwarzanie produktów zaprojektowanych i wykonanych lepiej od konkurencji, przy zachowaniu możliwie niskich cen.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA


B-tech International udziela dożywotniej gwarancji na uchwyty, stojaki i wózki. Gwarancja dotyczy produktów   zainstalowanych przez firmę posiadającą certyfikat B-Tech i dotyczy pierwszego właściciela oraz jednorazowego montażu. W przypadku reklamacji dany produkt zostanie wymieniony lub nastąpi zwrot gotówki.SONOROUS Sound &Vision

To prężnie rozwijająca się firma rodzinna wyspecjalizowana w projektowaniu i wytwarzaniu systemów mocujących do sprzętu A/V . Siedziba firmy znajduje się w Gebze w Turcji. Magazyny, budynki działu sprzedaży, salony wystawiennicze oraz centrum badawcze zajmują powierzchnię ponad 6000 m/2. Firma posiada sieć dystrybutorów w Europie, Australii, Afryce, Ameryce Północnej oraz Azji. Firma działa na rynku od 2004 roku i ciągle poszerza swoją ofertę handlową.

Wszystkie stoliki firmy SONOROUS wykonane są w wysokiej jakości materiałów, są ręcznie składane co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło.

Do połączenia szkła i elementów aluminiowych zastosowano najwyższą technikę klejenia UV. W tej technice zastosowano specjalny rodzaj kleju, który utwardzany jest promieniami UV. Dzięki tej technice klej rozprowadzany jest na całej powierzchni. Zapewnia to równomierne rozmieszczenie się ciężaru, co pozwala na duże obciążenie stolika.

Sonorous jest pierwszą firmą w swojej branży, która stosuje technikę anodowania. W tej technice, powierzchnia aluminiowych elementów stolika pokryta jest cienką warstwą tlenku, nie widoczną gołym okiem. Ta powłoka chroni powierzchnię przed odciskami palców, plamami oraz zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Produkty Sonorous charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, jakością użytych materiałów - zachowując przy tym prostotę montażu. Dbałość o szczegóły designu zaspokoją najbardziej wybrednych estetów. 

 

Acoustique Quality

W dziesięć lat po pojawieniu się na rynku, marka AQ stała się dobrze rozpoznawalna i kojarzona z gwarancją dobrego dźwięku. Głównym celem czeskiej firmy AQ sp. z o.o. była zawsze wysoka jakość w rozsądnej cenie. Swoją dobrą reputację oparła na dbałości o najważniejsze parametry dźwiękowe, stosując obudowy kolumnowe o odpowiednich grubościach, wykonane z prawdziwego drewna czy profesjonalne połączenia elektryczne wewnątrz kolumn. Innymi słowy, każda kolumna jest konstruowana tak, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednego słuchacza czy entuzjasty dobrego dźwięku.

Ewolucja techniczna oferuje nam co raz to wyższe standardy, także w dziedzinie odtwarzania dźwięku. Staramy się aby każda nowa linia kolumn firmowanych znakiem AQ była zaprojektowana tak, aby osiągnąć jak najwyższy standard. Bardzo dużą rolę przywiązujemy do rozwoju linii wielokanałowych zestawów kolumn, przeznaczonych dla prawdziwych audiofilów.

Nasze produkty podzielone są na sześć lini, odpowiednio do swoich kategorii cenowych. Każda z linii, to zbalansowany system dźwiękowy, oparty na podobieństwach w zastosowanych do ich budowy komponentach oraz o zbliżonym do siebie wyglądzie zewnętrznym. W zależności od preferencji klienta, możliwe jest zbudowanie systemy dźwiękowego z produktów pochodzących z różnych linii - ważne jest aby dobierać komponenty z uwzględnieniem ich przyszłego zastosowania.

Zdajemy sobie sprawę, iż jakość dźwięku, to nie tylko kwestia głośnika, okablowania czy obudowy, ale także takich detali jak rodzaj śrub użytych do połączeń czy umiejscowienie poszczególnych komponentów wewnątrz obudowy. Jakość dźwięku AQ pokazuje, ile starań i serca wkładamy w każdy najmniejszy nawet szczegół. Niech o jakości naszego dźwięku zaświadczy to, iż nasze systemy dźwiękowe są używane w takich miejscach jak National Galery Exhibition w ST. Agnes, w jaskiniach Catherines and Slup, czy w pokoju odsłuchu na Uniwersytecie Technicznym w Brnie.


 AQ Donna Line
Dla ludzi nie lubiących kompromisów. Wszystkie detale konstrukcyjne podporządkowane są uzyskaniu możliwie najlepszego brzmienia. Głośniki (ScanSpeak), elementy zwrotnicy, okablowanie oraz połączenia zostały dobrane z uwagi na ich wydajność dźwiękową. Jedynie najlepsze komponenty dostępne na rynku są wystarczająco dobre do zastosowania w linii Donna.

AQ Labrador Line
Seria Labrador zaprojektowana z myślą o słuchaczach z żyłą audiofilską. Wielowarstwowe panele przednie w połączeniu z poziomymi usztywnieniami dają efekcie wysoce sztywną, a zarazem elegancką obudowę. Poliestrowe kondensatory zastosowane w zwrotnicy, gniazdo podłączeniowe typu bi-wiring, głośnik Vifa oraz odpowiednie okablowania wnętrza kolumn, są głównymi cechami linii Labrador.

AQ Kentaur Line
Elegancja i funkcjonalność. sztywna obudowa ze ściętymi kantami, dwuwarstwowy panel przedni oraz twettwry wypełnione ferrofluidem. Wszystkie główne modele wyposażone są w zaciski głośnikowe zwierane śrubą. Niezwykła jakość wykonania w swojej klasie cenowej. Obudowa wykonana jest z płyty MDF, pokryte fornirem dostępny w następujących kolorach: buk, dąb, czereśnia, orzech, jesion brązowy, mahoń, jesion czarny. Wszystkie połączenia są lutowane, okablowanie wewnętrzne składa się z wartościowego OFC z dopasowanymi przekrojami.

AQ Tango line - AQ Wega line
Rekomendowane do odtwarzania muzyki pop, rock oraz jako głośniki czołowe kina domowego. Wszystkie połączenia są lutowane, okablowanie wewnętrzne składa się z wartościowego OFC z dopasowanymi przekrojami. Obudowa wykonana jest z płyty MDF o grubości 16 mm.

AQ Profi Line
Nabyte doświadczenie, wzrost wymagań stawianych przez konsumentów oraz rozwój naszego zaplecza technicznego doprowadziło nas do zaprojektowania linii kolumn głośnikowych do zastosowań profesjonalnych. Dwu- i trójdrożne zastawy są w większości wyposażone w głośniki Eminence o mocy od 150 do 600 WRMS. Wszystkie modele linii Profi charakteryzują się solidnymi obudowami, wyposażonymi w rączki, maskownice i wzmocnione narożniki. Głośniki wysoko tonowe posiadają zabezpieczenia przed przeciążeniem. Na specjalne zamówienie dostosujemy obudowy do pomieszczenia, na. do wnętrz historycznych.Sinox

Firma Sinox od 1993r.  została głównym dystrybucją marki Brand Audio,  akcesoria IT i Video w Skandynawii.

W 2011r.  zwerbowała najlepszych projektantów z branży, tworząc własną markę uchwytów i kabli.

Kable zostały zaprojektowany z myślą o najnowszej generacji ekranów PLAZMA, LED, LCD i 3D. Zastosowane wysokiej jakości przewodnik z miedzi beztlenowej: PC OFC (Pure Crystal Oxygen-Free Copper) o czystości 99.96%  oraz pozłacane 24k złotem wtyki, zapewniają optymalne przesyłania sygnału.

Uchwyty wykonane zostały z aluminium, co pozwoliło znacznie obniżyć i własną wagę a jednocześnie zapewnić stabilność oraz estetyczny wygląd. Uchwyty pozwalają na zawieszenie ekranu z minimalną odległością od ściany, z możliwością pochylenia, regulacji lewo – prawo, zapewniając jednocześnie prawidłowe parametry pracy telewizora, zalecane przez producentów.


Wydrukuj

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij