»

»

AQ Passion line

Acoustique Quality Passion line
Seria AQ Passion jest wynikiem współpracy z działem rozwoju światowej sławy projektanta Petrem Novaguem. Droga ku efektom finalnym trwała dwa lata. Konstrukcja nawiązywała do niektórych elementów z serii Donna, jednocześnie skorzystano z zupełnie nowych rozwiązań. Powierzchnia jest pokryta specjalnym ośmiowarstwowym lakierem fortepianowym. Seria Passion oferuje najlepsze, co u nas w AQkiedykolwiek powstało.

Flagowa łódź we flocie AQ. Zestaw głośnikowy z pasją. Zestaw głośnikowy powstał na podstawie 25 lat doświadczenia, do jego designu przyczyniło się ateliér Novague. Rozwój tego modelu trwał przez dwa lata, lekką inspiracją był oryginalny opływowy kształt serii Donna. Całą reszta jest już zupełnie nowa, wszelkie ograniczenia szły przy rozwoju Passion stroną. Pragnienie uzyskania doskonałego rezultatu stałą się obsesją. Rodzi się pasja. 
Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
Acoustique Quality AQ PASSION -  HIHG END Zestaw głośnikowy z pasją
Zestaw głośnikowy powstał na podstawie 25 lat doświadczenia, do jego designu przyczyniło się ateliér Novague. Rozwój tego modelu trwał dwa lata, lekką inspiracją był oryginalny opływowy kształt serii Donna. Całą reszta jest już zupełnie nowa, wszelkie ograniczenia szły przy rozwoju Passion stroną. Pragnienie uzyskania doskonałego rezultatu stałą się obsesją. Rodzi się pasja.
81999.99PLN
Dostępność:
Acoustique Quality AQ PASSION FEVER - HIHG END Zestaw głośnikowy z pasją Nowość
Pasion Fever - wykorzystanie cech konstrukcyjnych przetestowanych i sprawdzonych, w modelu AQ PASSION, takich jak tłumienie ścian zewnętrznych przez BDS (balls damping system). Front kolumny wykonany w technologi 3D z solidnej płyty MDF. Obudowa wykończona lakierem poliestrowym o wysokim połysku lub mat. Aby osiągnąć idealny stan lakieru stosuje się 8 warstw lakieru, który staje się bardzo sztywny i staje się częścią wzmocnienia przeciw rezonansowego kolumny.
22999.99PLN
AQ PASSION TEEN -  Kompaktowy dwupasmowy zestaw głośnikowy Nowość
AQ PASSION TEEN Mały swoimi rozmiarami, ogromny swym dźwiękiem, z masywnym sercem i pełny pasji do muzyki. To kompaktowy dwupasmowy zestaw głośnikowy Passion Teen.
29999.99PLN
Acoustique Quality  AQ PASSION ORCA - Kompaktowy dwupasmowy zestaw głośnikowy
Nazwa dwupasmowej konstrukcji AQ PASSION ORCA jest jak najbardziej uzasadniona! Jest okrutnie piękna, choć jej okrutne piękno nie jest dla wszystkich. Zachowuje się jak prawdziwy drapieżnik! Czaruje nas swoim pięknem, prezentuje nam swoje „ostre żeby”, którymi może nas lekko chwycić albo mocno ugryźć! W elegancki sposób oczaruje Cie jak Orka skacząca ponad powierzchnię wody. O pięknie nie decyduje tylko jej kolor „skóry” ale także jej kształt „ciała”, koordynacja „mięśni” i bystre „zmysły”.
26999.99PLN
Dostępność:

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij