»

»

Sonorous MD - bez uchwytu

Sonorous seria MD Meble audio video

Wszystkie stoliki firmy SONOROUS, wykonane są w wysokiej jakości materiałów, są ręcznie składane co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło.
Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
12 Następna
Sonorous MD9095 WOOD Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
MD9095 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki i dwie zamykane szafki, jedna z nich wyposażona w organizer na płyty DVD. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej 42 cale, druga półka np. na głośnik centralny lub sprzęt audio. Dolna półka również zapewnia dużo miejsca oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 95 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
1859.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD9095 HIGH GLOSS Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
MD9095 HIGH GLOSS Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki i dwie zamykane szafki. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej 42 cale, druga półka np. na głośnik centralny lub sprzęt audio. Dolna półka również zapewnia dużo miejsca oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 95 cm, obudowa lakierowana high gloss.
1859.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD9120 WOOD Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
MD9120 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki i dwie zamykane szafki, jedna z nich wyposażona w organizer na płyty DVD. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej 50 cali, druga półka np. na głośnik centralny lub sprzęt audio. Dolna półka również zapewnia dużo miejsca oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 120 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
2069.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD9120 HIGH GLOSS Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
MD9120 HIGH GLOSS Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki i dwie zamykane szafki. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej max. 50 cali, druga półka np. na głośnik centralny lub sprzęt audio. Dolna półka również zapewnia dużo miejsca oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 120 cm, obudowa lakierowana high gloss.
2069.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD9135 WOOD Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
MD9135 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki i dwie zamykane szafki, jedna z nich wyposażona w organizer na płyty DVD. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej max. 50 cali, druga półka np. na głośnik centralny lub sprzęt audio. Dolna półka również zapewnia dużo miejsca oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 133 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
2209.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD9135 HIGH GLOSS Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
MD9135 HIGH GLOSS Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki i dwie zamykane szafki. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej max. 50 cali, druga półka np. na głośnik centralny lub sprzęt audio. Dolna półka również zapewnia dużo miejsca oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 133 cm, obudowa lakierowana high gloss.
2209.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD9140 WOOD Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
MD9140 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki i dwie zamykane szafki, jedna z nich wyposażona w organizer na płyty DVD. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej max. 60 cali, druga półka np. na głośnik centralny lub sprzęt audio. Dolna półka również zapewnia dużo miejsca oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 140 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
2269.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD9140 HIGH GLOSS Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
MD9140 HIGH GLOSS Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki i dwie zamykane szafki. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej max. 60 cali, druga półka np. na głośnik centralny lub sprzęt audio. Dolna półka również zapewnia dużo miejsca oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 140 cm, obudowa lakierowana high gloss.
2269.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD9220 WOOD Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
MD9220 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki na mały sprzęt av i cztery zamykane szafki, jedna z nich wyposażona w organizer na płyty DVD. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej max. 50 cali. Wysuwana szuflada pomieści wszystkie piloty oraz drobne akcesoria av. Dwie boczne półki zapewniają dużo miejsca oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w nich sprzętu audio. Szerokość stolika to 120 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
2649.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
12 Następna

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij