Kolor Tango:
Odbioru w autoryzowanym punkcie sprzedaży:
Cena brutto:649,99PLN
Ilość: szt.
Producent:
AQ - Acoustique Quality

AQ Tango 91

Dwudrożny centralny głośnik, głośniki o mocy 120W, są ułożone w systemie D’Appolito, dwie średniobasowe przetwornice symetrycznie wokół głośnika wysokotonowego.

Centrum dla systemów kina domowego jest dwudrożna kolumna głośnikowa z bassreflexem.

Głośniki są rozmieszczone w konfiguracji D’Appolito, dwa średniobasowe głośniki symetrycznie wokół głośnika wysokotonowego. W tym układzie, wynikające z charakterystyki kierunkowe są optymalne dla pomieszczeń mieszkalnych. Głośnik wysokotonowy to ¾” AQ TW11 z kopułką miękkiego tworzywa sztucznego i chłodzonym ferrofluidem. Dwa identyczne głośniki niskotonowe mają impregnowaną papierową membranę zamontowaną na elastycznym gumowym zawiasie w stalowym koszu. Koncepcja ta jest idealna pod względem reprodukcji ludzkiego głosu, który jest jednym z obszarów, gdzie większość czynności jest emitowanych w centralnym kanale kina domowego. W tej dziedzinie również ludzkie ucho jest najbardziej otwarte i najbardziej krytyczne.

Ze względu na małe rozmiary, jest łatwo umieścić centralny głośnik AQ Tango 81 w pobliżu ekranu. Jego mała głębokość umożliwia montaż na ścianę. Jakość prezentowana przez ten głośnik jest szczególnie dostrzegalna w kontraście ze zdegradowanym dźwiękiem dzisiejszych płaskich telewizorów.