Uchwyty płaskie

Tutaj znajdziesz odpowiedniki uchwytów pasujących do większości dostępnych na rynku model telewizorów.

Wieszak do tv - uchwyt stały do telewizora

Wieszak do tv w formie uchwytu stałego do telewizora to dobre rozwiązanie do pomieszczeń, w których telewizor będzie umieszczony zawsze w tym samym miejscu. Taki wieszak do tv przytwierdza ekran, który wisi płasko jak obraz - zazwyczaj bardzo blisko ściany. Uchwyty stałe do telewizora nie mają możliwości regulacji ani pionowej, ani poziomej. Jeśli szukasz uchwytu z regulacją, przenieś się do kategorii uchwyty obrotowe lub uchwyty uchylne.

Uchwyt stały do telewizora - a co z ekranami zakrzywionymi?
Pewnie zastanawiasz się, czy posiadając zakrzywiony ekran możesz się skusić na uchwyt stały do telewizora. Ależ oczywiście! Większość dostępnych w naszym sklepie uchwytów stałych, bez regulacji, jest przystosowana również do ekranów zakrzywionych. Niezależnie od rodzaju ekranu, musisz jednak pamiętać o sprawdzeniu jaki rozstaw otworów montażowych posiada Twój telewizor i upewnić się, że wybrany przez Ciebie wieszak do tv będzie pasował.

Wieszaki do tv - wygoda i bezpieczeństwo!
Jeżeli masz wątpliwość, który uchwyt stały do telewizora wybrać, nie wahaj się i zadzwoń do nas lub napisz - jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami i pomożemy Ci dobrać odpowiedni asortyment. Dodatkowo, jeśli wybrany przez Ciebie wieszak do tv ma oznaczenie w sklepie "w magazynie", znaczy to że produkt jest dostępny od ręki i możesz go odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy na ul. Siekierkowskiej 8, w Warszawie.

Zastosowanie wieszaka ściennego jest szczególnie polecane w przypadku obecności małych dzieci w danym pomieszczeniu, aby uniemożliwić im dostęp do TV. Nietrudno się bowiem domyślać, że mogłoby to doprowadzić co najmniej do zabrudzenia, a w najgorszej sytuacji nawet do zniszczenia ekranu. Można tego skutecznie uniknąć właśnie za sprawą uchwytu ściennego do TV, który w różnych wersjach jest dostępny w naszym sklepie internetowym.

Uchwyt ścienny do telewizora
Korzystając ze zgromadzonych w tej kategorii produktów, można oszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu, dlatego są one polecane w szczególności do niewielkich pokoi i mieszkań. Montując wieszak ścienny do TV, nie trzeba stawiać go na półce, komodzie, szafie, biurku czy stole, w związku z czym powierzchnię na tych meblach można wykorzystać w inny, bardziej praktyczny sposób.

Zastosowanie uchwytu ściennego korzystnie wpływa także na aranżację przestrzeni. Wykorzystując go, da się zawiesić TV w dowolnym miejscu, co daje większe możliwości w planowaniu układu i wyposażenia pomieszczenia. Nie trzeba bowiem uwzględniać telewizora w swoich planach rozkładu przestrzeni ani zastanawiać się nad tym, gdzie będzie stał. Poza tym TV powieszony na ścianie po prostu prezentuje się atrakcyjniej niż umieszczony na jakiejś płaskiej powierzchni. Dostępne w naszym sklepie modele są przeznaczone dla telewizorów o dowolnej wielkości, dlatego każdy znajdzie odpowiedni dla siebie egzemplarz.
Filtry
49PLN 1026PLN