Uchwyty uchylne

Regulowane  uchwyty LCD – PLAZMA – LED.  Regulacja kąta nachylenia  ± 20°.  System regulacji kąta nie wymaga odkręcania żadnych śrub. Oferujemy uchwyty z maksymalnym udźwigiem do 90 kg oraz maksymalnym rozstawem montażowym 800 x 500 mm. Idealne rozwiązanie dla dużych nowoczesnych telewizorów.   

Uchwyty do tv - wygoda i bezpieczeństwo!
Kupujesz uchwyt do tv? Mądra decyzja! Decydując się na uchwyt do tv zwiększasz bezpieczeństwo domowników i zmniejszasz prawdopodobieństwo uszkodzenia sprzętu. Telewizor przymocowany do ściany to bardzo dobry wybór jeśli w domu obecne są małe dzieci lub zwierzęta, którym ciężko wytłumaczyć by nie dotykały ekranu. Dzięki uchwytom do tv można również zaoszczędzić miejsce! Zwiększysz przestrzeń w pomieszczeniu, a przy okazji sprawisz, że korzystanie z telewizora będzie bardziej komfortowe. A może zainteresują Cię uchwyty do tv obrotowe?

Uchwyt do tv uchylny - świetny design i funkcjonalność
Uchylne uchwyty do tv fantastycznie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Nie tylko elegancko wyglądają, ale są też bardzo funkcjonalne. Jeśli zainwestowaliśmy w ultracienki telewizor, warto byłoby przemyśleć również jego odpowiednie zamocowanie - czyli uchwyt do tv. Nasz bogaty asortyment uchwytów pozwala na dobranie odpowiedniego produktu, który poprawi komfort użytkowania.

Uchwyty do tv - solidne mocowanie to podstawa!
Uchwyty do tv z tej kategorii zazwyczaj posiadają zabezpieczenie przed przypadkowym strąceniem ekranu. W zestawie znajduje się również komplet śrub do przykręcenia uchwytu do ściany oraz do przymocowania monitora.
Filtry
28PLN 275PLN