Model szafki:
Kolor szafki (boki i góra):
Kolor drzwi / szuflady:
Rodzaj podstawy / nogi :
Kolor podstawy :
Struktura szafki:
Cena brutto:3899,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Sonorous
Konfiguracja EXPotrzebujesz pomocy przy konfiguracji mebli, masz pytania ? Zadzwoń Tel. 885-440-803
SONOROUS EX10 - EX12 to szafka audio video, z dwoma wysuwanymi szufladami. Szafka osadzona na prowadnicach, które umożliwiają całkowity wysuw. Szerokość szafki to 130 cm, przeznaczona do telewizorów o przekątnej do 60 cali. Została zaprojektowana z naciskiem na jakość, funkcjonalność i estetykę. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło, do tego szeroki wybór kolorystyki drewna lub lakieru, pozwala na dopasowanie mebli do Twojego wnętrza.

W momencie składania zamówienie należy wybrać kolor szafki oraz sposób jej wykończenia. Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. 

Sonorous® prezentuje nową luksusową serię mebli audio-video ELEMENTS, wykonaną z najwyższej jakości materiałów, dbałość o szczegóły designu zaspokoją najbardziej wybrednych estetów.

System zarządzania kablami

Kable są istotną część systemu audio, ale nie chcesz, aby były widoczne. Wielokrotne i dyskretne kanały, zapewnią łatwy dostęp do okablowania utrzymując je poza zasięgiem wzroku.

Wybór podstawy

Możliwość wyboru sposobu wykończenia podstawy stolika, umożliwia dopasowania mebli do ich otoczenia. Dostępnych jest osiem wariantów, dostępnych w 25 wariantach kolorystycznych. 

Budowa modułowa

Modułowa konstrukcja umożliwia swobodne dopasowanie mebli według swoich osobistych wymagań, pozwala uwolnić Twoją wyobraźnię, to Ty decydujesz o ich zestawieniu. System luksusowych mebli łączy w sobie elegancję, wydajność i doskonałość techniczną.

Obrotowy uchwyt

Aluminiowy profil przystosowany do montażu telewizora, zapewnia obracanie ekranu lewo-prawo, a zintegrowany system zarządzania kablami pozwala na ich estetyczne ukrycie.

Krawędzie z anodowanego aluminium

Zastosowanie anodowanych profili aluminiowych, podkreśla estetykę wykonania krawędzi stolika.

Szuflada lub drzwi

Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest mechanizm “push”, wystarczy lekko nacisnąć front drzwi aby poruszyły się w dół. Podobnie jest z zamknięciem, wystarczy je lekko unieść i nacisnąć miękkim ruchem. Rozwiązanie to ma dodatkową zaletę – wyeliminowane zostaje trzaskanie drzwiczek. Szufladę wystarczy lekko przycisnąć, aby się wysunęła. Firma oferuje także system hamowania Bluemotion, dzięki któremu zarówno otwieranie, jak i zamykanie jest ciche i dyskretne. System pozwala również na całkowitą eliminację uchwytów.

CD & DVD Organizer

Wkład na płyt CD i DVD, zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni w głębokiej szufladzie.

Regulowane stopy poziomujące

Umożliwiają regulację poziomu szafki i ułatwia ustawienie na nierównych powierzchniach.

Tkanina akustyczna

Odtwarzacz DVD, dekoder, wzmacniacze, odtwarzacze multimedialne i konsole do gier umieszczone na półkach ukryte za drzwiami szafki, które są pokryte tkaniną akustyczną. Zaprojektowane w ten sposób, zapewniają odpowiednią wentylację dzięki czemu urządzenia nie będą się przegrzewać. Umożliwia to również umieszczenie na półce centralnego głośnika kina domowego lub soundbara, czyniąc go niewidocznym.

Przekaźnik IR

Możesz kontrolować wszystkie urządzenia swoimi pilotami, utrzymując je w ukryciu. Nasz przekaźnik podczerwieni, przekazuje sygnał zdalnego sterowania do urządzeń zamkniętych w szafie.


Po zakupie prosimy o informację na temat koloru produktu na adres mailowy podany w karcie

Przykład konfiguracji mebli: