Ściana wideo z możliwością pochylenia ekranu
Cena brutto:2630,00PLN
BT8330 to modułowy system montażowy przeznaczony do instalacji ściany wideo o dowolnej długości. W ramach nowego Systemu X, konfiguracja oraz miejsce montażu może być dowolne. Konfigurator pozwala mam, na szybkie skompletowanie potrzebnych elementów do montażu. Wystarczy wybrać miejscem montażu, przekątną ekranu, funkcję interfejsu, ilość ekranów w rzędzie, liczbę rzędów, sposób montażu ekranu (poziomo lub w pionie), w efekcie końcowym otrzymamy kod części potrzebnych do montażu, który należy przesłać do nas na adres tomek@b-tech.pl . W odpowiedzi wyślę Państwu cenę oraz przybliżony czas realizacji zamówienia.

* Prezentowana cena odnosi się do zestawu z trzema ekranami o przekątnej 55 cali, z wykorzystaniem ramion umożliwiających pochylenie ekranów w dłó.

Ściana wideo 3 ekrany obok siebie na płaskich ramionach mocujących

Uniwersalna konstrukcja nadaje się do wszystkich ekranów o przekątnej od 32 do 65 " nie przekraczających wagi 50 kg.

Mocowanie VESA w standardzie 200 lub 400 mm, specyfikacje odnosi się jedynie do wymiarów pionowych, ramiona mogą być rozstawione tak szeroko jak to konieczne.
Poziome odcinki szynowe dostępne są w długościach: 0.7, 1.5, 1.75 i 2.0 m.
(Szyny mogą być łączone)

Syny poziome
Do wyboru mamy trzy rodzaje ramion mocujących ekran, na płasko, z możliwością pochylenia do 20 ° oraz z punktową regulacją ekranu w każdej płaszczyźnie.
Ramiona montażowe do ekranu

Dowolna konfiguracja ściany wideo:
Dowolna konfiguracja ściany wideo