Sonorous PL2511 Stolik, Stojak, Wózek pod telewizor z uchwytem lcd  DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous PL2511 Stolik, Stojak, Wózek pod telewizor z uchwytem lcd  DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous PL2511 Stolik, Stojak, Wózek pod telewizor z uchwytem lcd  DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous PL2511 Stolik, Stojak, Wózek pod telewizor z uchwytem lcd  DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Kolor:
Już od:
909,99PLN
Ilość: szt.
Producent:
Sonorous
Na zamówienie Jeśli wybrany kolor nie jest dostępny, zadzwoń i zapytaj o termin realizacji zamówienia Tel. 885-440-803

Nieodzownym i popularnym meblem uzupełniającym każdy salon jest telewizor, a ten przecież wymaga odpowiedniego mebla do jego zawieszenia. Naszą propozycją jest szklany stolik serii NEO Tureckiego producenta SONOROSU. Stolik RTV wyposażony w uchwyt odpowiednio przystosowany do zawieszenia telewizora oraz półki, które zapewniają miejsce do przechowywania sprzętu audio - video lub innych akcesoriów telewizyjnych. 

PL2511
Stylowy stojak z uchwytem na telewizor lcd z możliwością obrotu ekranu, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształcie kwadratowym i prostokątnym, blat podstawy wykonana z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami, dostępny w dwóch kolorach: szkło przeźroczyste lub lakierowana od spodu na czarno. Stojak wyposażony również w kółka, dzięki temu może być również wykorzystany jako wózek mobilny. Podstawa o szerokości 65 cm. Kolumna na której znajduje się uchwyt do tv wyposażona w system zarządzania kablami. Przeznaczony do telewizora od 37" do 50".

Konstrukcja wykonana jest z silnych słupków aluminiowych. Ręczny proces tworzenia wszystkich elementów ma duży wpływ na dokładne i estetyczne wykonanie stolików. Sonorous jest pierwszą firmą w swojej branży, która stosuje technikę anodowania. W tej technice, powierzchnia aluminiowych elementów stolika pokryta jest cienką warstwą tlenku, nie widoczną gołym okiem. Ta powłoka chroni powierzchnię przed odciskami palców, plamami oraz zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zastosowane szkło hartowane jest pięć razy bardziej odporne na stłuczenie niż zwykłe szkło float. Do połączenia szkła i elementów aluminiowych zastosowano najwyższą technikę klejenia UV. W tej technice zastosowano specjalny rodzaj kleju, który utwardzany jest promieniami UV. Dzięki tej technice klej rozprowadzany jest na całej powierzchni. Zapewnia to równomierne rozmieszczenie się ciężaru, co pozwala na duże obciążenie stolika.

PL2511-C-INX

Firma Sonorous założona została w roku 2004 w Stambule. Turecki producent akcesoriów audio video oraz ekskluzywnych mebli rtv. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby spełnić surowe wymagania dzisiejszej elektroniki z naciskiem na jakość, funkcjonalność i estetykę.

Projektowanie
Współczesny design, pasujące proporcje, harmonijne kolory i funkcjonalność. Sonorous dba o wysoką jakość swoich produktów, która jest fundamentalnym założeniem producenta. Trzy najważniejsze cechy to jakość, estetyka, funkcjonalność.

Meble
Smak naszych klientów jest tak różny, jak w ich domach. Dlatego oferuje możliwość dostosowania mebli do Twojego stylu, bo tylko prawo kombinacji materiałów i kolorów umożliwiają projektowanie w najwyższej jakości.

Gwarancja
Firma, która chce, aby klienci byli zadowoleni  z produktu przez wiele lat, musi być w stanie zagwarantować ich długą żywotność. Jeśli chodzi o jakość wykonania, Sonorous ma jeden cel, zawsze być powyżej średniej, a nawet więcej, wyznacza standardy. Rygorystyczny standardy, jak również warunki badania jakości TUV zapewniają największą z możliwych jakość każdego produktu.