LINDEMANN LIMETREE BRIDGE Adapter sieciowy
LINDEMANN LIMETREE BRIDGE Adapter sieciowy
LINDEMANN LIMETREE BRIDGE Adapter sieciowy
LINDEMANN LIMETREE BRIDGE Adapter sieciowy
Cena brutto:3449,99PLN
Ilość: szt.
Producent:
Lindemann
Wysyłka 1 - 3 dni Szybka wysyłka - w ciągu 24h

Miniaturowy wszechstronny odtwarzacz sieciowy kompatybilny z DSD

Limetree Bridge to wysokiej jakości most sieciowy przeznaczony do przesyłania muzyki o studyjnej jakości z usług przesyłania strumieniowego i domowej pamięci masowej do zewnętrznego przetwornika C / A lub innych urządzeń z wejściami cyfrowymi. W tym celu LIMETREE Bridge jest po prostu podłączony do sieci LAN lub za pośrednictwem sieci WLAN. Posiada również port USB do podłączania dysków twardych lub innych nośników pamięci USB. Możesz użyć cyfrowego wyjścia optycznego lub koncentrycznego do podłączenia konwertera DAC.


Most sieciowy Limetree BRIDGE posiada funkcję Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki, na przykład ze smartfonów lub tabletów.

Limetree BRIDGE jest „Roon Ready”, co oznacza, że ​​jest przeznaczony do odtwarzania muzyki za pośrednictwem oprogramowania Roon Core i Roon. Po pomyślnym zalogowaniu urządzenia do sieci (LAN lub WLAN) możliwy jest również dostęp Roon do systemu.

Obwody zaprojektowane wokół wydajnej platformy przesyłania strumieniowego są dostrojone pod kątem optymalnej jakości sygnału. Wszystkie pliki muzyczne są synchronizowane post-synchronicznie za pomocą ultra precyzyjnego FemtoClock. Dzięki takiemu przetwarzaniu wszystkie dane są eliminowane z „jittera”, który jest najczęstszą przyczyną słabego dźwięku cyfrowego.

Powstały w ten sposób dźwięk jest otwarty, naturalny i dokładny. Podczas przesyłania przez wyjścia cyfrowe dane DSD są automatycznie konwertowane na dane PCM o wysokiej rozdzielczości, więc nawet właściciele starszych przetworników C / A mogą korzystać ze wszystkich nośników o wysokiej rozdzielczości. Wiele starszych przetworników C / A osiąga znaczny wzrost jakości dźwięku dzięki sygnałowi z Limetree BRIDGE, czyszczonego do rana.

Jako zasilacz zastosowano wysokiej jakości transformator zewnętrzny „Medical Grade” o wyjątkowej odporności na zakłócenia. Dzięki zaawansowanej filtracji i specjalnym regulatorom napięcia w zasilaczu uzyskuje się wyjątkowo niskie wartości szumów i tętnienia napięcia poniżej 10 µV.

Bezpłatna aplikacja LINDEMANN dla systemów iOS i Android zamienia smartfon lub tablet w praktycznego pilota, umożliwiając wygodne i intuicyjne sterowanie prawie wszystkimi funkcjami Limetree BRIDGE. Otwórz aplikację LINDEMANN na swoim smartfonie / tablecie. W menu wybierz odtwarzacz sieciowy jako urządzenie odtwarzające i gotowe! Wybierz żądane źródło muzyki i możesz rozpocząć odtwarzanie.