LINDEMANN LIMETREE BRIDGE Adapter sieciowy
LINDEMANN LIMETREE BRIDGE Adapter sieciowy
LINDEMANN LIMETREE BRIDGE Adapter sieciowy
LINDEMANN LIMETREE BRIDGE Adapter sieciowy
Cena brutto:3449,99PLN
Ilość: szt.
Producent:
Lindemann
Limetree BRIDGE jest wysokiej jakości adapterem sieciowym, zaprojektowanym do przesyłania muzyki z usług transmisji strumieniowej i lokalnych nośników pamięci w postaci cyfrowej, w jakości studio-master, do przetworników D/A lub innych urządzeń z wejściami cyfrowymi. Limetree BRIDGE łączymy z siecią za pomocą kabla LAN lub przez WLAN. BRIDGE ma również port USB do podłączenia dysków twardych lub nośników USB. Oferuje dwa wyjścia cyfrowe: światłowodowe i SPDIF. Wysokiej klasy, profesjonalny konwerter umożliwia odtwarzanie wszystkich formatów strumieniowych bez zauważalnych strat w stosunku do zapisu natywnego.

Odtwarzacz sieciowy Limetree Bridge ma funkcję Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, na przykład ze smartfonów lub tabletów. Oprócz analogowego wyjścia liniowego odtwarzacz sieciowy oferuje również doskonałe wyjście słuchawkowe. Na etapie wyjściowym wykorzystywany jest jeden z najwyższej jakości modułów wzmacniaczy na rynku, który jest również doskonałą podstawą dla zintegrowanego wzmacniacza słuchawkowego.

Jako źródło zasilania zastosowano wysokiej jakości zewnętrzny transformator medyczny o wyjątkowej odporności na zakłócenia. Dzięki zaawansowanym filtracjom i specjalnym regulatorom napięcia, wyjątkowo niski poziom szumów i tętnień uzyskiwany jest poniżej 10 μV.