»

Produkty Lindemann

Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE - Sieciowy odtwarzacz muzyki
Sieciowy odtwarzacz muzyki - musicbook: LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE Kompaktowy, wyjątkowo stylowy, a jednocześnie niezwykle elastyczny, koncentrując się przede wszystkim na możliwościach Hi-Fi wynikających z możliwości, jakie daje łączność sieciowa i technologia elektroniki użytkowej, urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety.
15159.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
LINDEMANN MUSICBOOK POWER 500
Nowy wzmacniacz POWER 500 o mocy 2 x 250 W przy 4 omach wykorzystuje zaawansowaną technologię rdzenia N, aby zapewnić mocny, dynamiczny dźwięk z absolutnie minimalnymi zniekształceniami, ale z charakterem spektrum dźwięku podobnego do wzmacniaczy lampowych.
11459.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
LINDEMANN MUSICBOOK POWER 1000
Nowy wzmacniacz POWER 1000 o mocy 2 x 500 W przy 4 omach wykorzystuje zaawansowaną technologię rdzenia N, aby zapewnić mocny, dynamiczny dźwięk z absolutnie minimalnymi zniekształceniami, ale z charakterem spektrum dźwięku podobnego do wzmacniaczy lampowych.
15159.99PLN
Dostępność:
Zadzwoń lub napisz - zapytaj o dostępność Tel: 885-440-803 tomasz.barylla@audio-video-akcesoria.pl
LINDEMANN LIMETREE BRIDGE
Limetree BRIDGE jest wysokiej jakości adapterem sieciowym, zaprojektowanym do przesyłania muzyki z usług transmisji strumieniowej i lokalnych nośników pamięci w postaci cyfrowej, w jakości studio-master, do przetworników D/A lub innych urządzeń z wejściami cyfrowymi.
3449.99PLN
Dostępność:
LINDEMANN LIMETREE NETWORK
Limetree NETWORK to wysokiej klasy odtwarzacz sieciowy. Odtwarza muzykę w najwyższej jakości z serwisów transmisji strumieniowej oraz lokalnych nośników pamięci.
4139.99PLN
Dostępność:
LINDEMANN LIMETREE PHONO
Limetree Phono to wysokiej jakości przedwzmacniacz z osobnym poziomem wzmocnienia dla gramofonów MM (ruchomy magnes) i MC (ruchoma cewka).
2749.99PLN
Dostępność:
LINDEMANN LIMETREE HEADPHONE
LINDEMANN LIMETREE HEADPHONE to wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy, który może być również używany jako doskonały przedwzmacniacz liniowy.
2749.99PLN
Dostępność:

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij