Jak dopasować stolik pod telewizor do wnętrza?

W większości domów centralne miejsce zajmuje telewizor. W dzisiejszych czasach to właśnie przed nim najczęściej gromadzi się rodzina. Nowoczesne modele wyposażone w płaski ekran można z powodzeniem zawiesić na ścianie, jednak i w takim przypadku pod telewizorem warto umieścić szafkę RTV, w której zmieścimy potrzebne akcesoria, takie jak dekoder czy pilot. Możemy na niej również ustawić głośniki lub inny sprzęt – kino domowe czy playstation. Szafka ukryje również wystające kable, które nie wyglądają zbyt efektownie. Wybierając szafkę RTV, warto wreszcie zwrócić uwagę na styl, w jakim utrzymane jest nasze wnętrze.

W naszej ofercie znajdzoiesz stoliki Tureckiego producenta SONOROUS

Kompletowanie mebli do salonu to duże wyzwanie. Nawet przy ograniczonym budżecie można jednak znaleźć modne i funkcjonalne przedmioty. Wybierz szafkę, która pozwoli przechować wszystkie urządzania, uporządkować kable oraz zachwyci niebanalnym wyglądem! Oferta jest naprawdę szeroka!

Wszystkie stoliki firmy SONOROUS, B-Tech wykonane są w wysokiej jakości materiałów, są ręcznie składane co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło.

Do połączenia szkła i elementów aluminiowych zastosowano najwyższą technikę klejenia UV. W tej technice zastosowano specjalny rodzaj kleju, który utwardzany jest promieniami UV. Dzięki tej technice klej rozprowadzany jest na całej powierzchni. Zapewnia to równomierne rozmieszczenie się ciężaru, co pozwala na duże obciążenie stolika.

Sonorous jest pierwszą firmą w swojej branży, która stosuje technikę anodowania. W tej technice, powierzchnia aluminiowych elementów stolika pokryta jest cienką warstwą tlenku, nie widoczną gołym okiem. Ta powłoka chroni powierzchnię przed odciskami palców, plamami oraz zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

System zarządzania kablami
System zarządzania kablami Kable są istotną część systemu audio, ale nie chcesz, aby były widoczne. Wielokrotne i dyskretne kanały, zapewnią łatwy dostęp do okablowania utrzymując je poza zasięgiem wzroku.

Kable są istotną część systemu audio, ale nie chcesz, aby były widoczne. Wielokrotne i dyskretne kanały, zapewnią łatwy dostęp do okablowania utrzymując je poza zasięgiem wzroku.

Budowa modułowa
Budowa modułowa Modułowa konstrukcja umożliwia swobodne dopasowanie mebli według swoich osobistych wymagań, pozwala uwolnić Twoją wyobraźnię, to Ty decydujesz o ich zestawieniu. System luksusowych mebli łączy w sobie elegancję, wydajność i doskonałość techniczną.

Modułowa konstrukcja umożliwia swobodne dopasowanie mebli według swoich osobistych wymagań, pozwala uwolnić Twoją wyobraźnię, to Ty decydujesz o ich zestawieniu. System luksusowych mebli łączy w sobie elegancję, wydajność i doskonałość techniczną.

Obrotowy uchwyt

Obrotowy uchwyt Aluminiowy profil przystosowany do montażu telewizora, zapewnia obracanie ekranu lweo-prawo, a zintegrowany system zarządzania kablami pozwala na ich estetyczne ukrycie.

Aluminiowy profil przystosowany do montażu telewizora, zapewnia obracanie ekranu lweo-prawo, a zintegrowany system zarządzania kablami pozwala na ich estetyczne ukrycie.

Tkanina akustyczna

 Tkanina akustyczna Odtwarzacz DVD, dekoder, wzmacniacze, odtwarzacze multimedialne i konsole do gier umieszczone na półkach ukryte za drzwiami szafki, które są pokryte tkaniną akustyczną. Zaprojektowane w ten sposób, zapewniają odpowiednią wentylację dzięki czemu urządzenia nie będą się przegrzewać.Umożliwia to również umieszczenie na półce centralnego głośnika kina domowego lub soundbara, czyniąc go niewidocznym.
 

Odtwarzacz DVD, dekoder, wzmacniacze, odtwarzacze multimedialne i konsole do gier umieszczone na półkach ukryte za drzwiami szafki, które są pokryte tkaniną akustyczną. Zaprojektowane w ten sposób, zapewniają odpowiednią wentylację dzięki czemu urządzenia nie będą się przegrzewać.Umożliwia to również umieszczenie na półce centralnego głośnika kina domowego lub soundbara, czyniąc go niewidocznym.

Przekaźnik IR

 Przekaźnik IR Możesz kontrolować wszystkie urządzenia swoimi pilotami, utrzymując je w ukryciu. Nasz przekaźnik podczerwieni, przekazuje sygnał zdalnego sterowania do urządzeń zamkniętych w szafie.

Możesz kontrolować wszystkie urządzenia swoimi pilotami, utrzymując je w ukryciu. Nasz przekaźnik podczerwieni, przekazuje sygnał zdalnego sterowania do urządzeń zamkniętych w szafie.

 

Szuflada lub drzwi

 Szuflada lub drzwi Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest mechanizm

Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest mechanizm „push”, wystarczy lekko nacisnąć front drzwi aby poruszyły się w dół. Podobnie jest z zamknięciem, wystarczy je lekko unieść i nacisnąć miękkim ruchem.Rozwiązanie to ma dodatkową zaletę – wyeliminowane zostaje trzaskanie drzwiczek. Szufladę wystarczy lekko przycisnąć, aby się wysunęła.Firma oferuje także system hamowania Bluemotion, dzięki któremu zarówno otwieranie, jak i zamykanie jest ciche i dyskretne. System pozwala również na całkowitą eliminację uchwytów.

CD & DVD Organizer

 CD & DVD Organizer Wkład na płyt CD i DVD, zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni w głębokiej szufladzie.

Wkład na płyt CD i DVD, zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni w głębokiej szufladzie.

Regulowane stopy poziomujące

 Regulowane stopy poziomujące Umożliwiają regulację poziomu szafki i ułatwia ustawienie na nierównych powierzchniach.

Umożliwiają regulację poziomu szafki i ułatwia ustawienie na nierównych powierzchniach.

 

Krawędzie z anodowanego aluminium

 Krawędzie z anodowanego aluminium Zastosowanie anodowanych profili aluminiowych, podkreśla estetykę wykonania krawędzi stolika.

Zastosowanie anodowanych profili aluminiowych, podkreśla estetykę wykonania krawędzi stolika.

Duży wybór koloru

 Duży wybór koloru Producent udostępnia szeroką paletę kolorów, która pozwala na dopasowanie wyglądu stolika do Twojego wnętrza.

Producent udostępnia szeroką paletę kolorów, która pozwala na dopasowanie wyglądu stolika do Twojego wnętrza. Do wyboru mamy imitację drewna lub lakieru.

5 lat gwarancji producenta

5 lat gwarancji producenta Jako doświadczony producent wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa. To ona zapewnia długie i bezproblemowe użytkowania przez wiele lat, z pełną satysfakcją.

Jako doświadczony producent wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, to ono zapewnia długie i bezproblemowe użytkowania przez wiele lat, z pełną satysfakcją.

 

Wydrukuj

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij